VİZYON & MİSYON

VİZYONUMUZ

"Yenilikçilik", temel değerlerimizden birisi ve kültürel mirasımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Müşterilerimize ve bizi çevreleyen topluluklara büyük fayda sağlayan ürün, sistem, hizmet ve çözümlerin üretilmesini ifade eder. Bunun anlamı şudur ki; biz bu yenilikleri yaratmakla kalmayız, aynı zamanda KARSAN'ın pazar liderliğini yakalamasını sağlayan en son teknolojiye sahip, gerçek birer endüstri kıstası haline gelmesini sağlarız.

"Çığır açan", adım adım yeniliklerden ziyade, daha fazlasına olan arzumuzu ifade eder. KARSAN, var olan engelleri aşmaya, ortadan kaldırmaya ve müşterilerimiz ile onların faaliyet gösterdiği endüstrilere yeni boyutlar açacak kuantum atılımını yaratmaya kararlıdır.

"Sunmak", müşteri odaklılığımızı ve yeniliklerimizi pazara zamanında ve etkin bir şekilde getirmeyi anlatır. Ayrıca, müşterilerimiz için benzersiz, önemli ve KARSAN'ın yenilikçi gücü olmaksızın var olamayacak çözümler yarattığımız gerçeğinin de altını çizer.

 
MİSYONUMUZ

* Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak

* Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hissedarlarımızın memnuniyetlerini artırmak

* Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek

* Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak

* Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak

* Yapı sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak